AdresİSTANBUL/TÜRKİYE
Çalışma SaatleriHAFTA İÇİ : 08:00 - 20:00
Satış Ve Bilgi+90 (216) 486 2626

Hakkımızda

Gün içerisinde yaptığımız projeleri sunmak  bir çok kez yapmış olduğumuz bir rutin iken “hakkımızda” başlığı altında anlatmanın daha zor olduğuna inanıyoruz. Yapı İnşaat Şirketi olarak İstanbul ve Marmara bölgesinde siz değerli müşterilerimize samimiyetimizden ve doğallığımızdan taviz vermeden  anlatmaya çalışacağız.

1987 yılında kurucumuz Mehmet Nuri Mercan tarafından  temeli atmış olduğumuz inşaat sektörü  hayatımıza her gün yeni hedefler ekleyerek ulaştığımız bugünlerde; İşini gerçekten severek yapan bir ekiple;önceliği kalite ve güvence olan yaşam alanları ve yapılar üreten bir firmayız. Yaşanılacak  mekanlar  sunmak adına inşa ettiğimiz her yapıda,yaşayacağımız mekanlar hayal ediyoruz.

Her işimiz için gösterdiğimiz sonsuz özveri ile teknolojiyi birleştirerek  günümüz yaşam koşullarına uygun rahatlığın ve konforun ön planda tutulduğu yapılar inşa ediyoruz.Yapı İnşaat olarak sektörde geçirdiğimiz  senelerden edindiğimiz tecrübeler, koyduğumuz hedefler ve inandığımız değerler doğrultusunda yaptığımız tüm projeleri başarıyla ve memnuniyetle tamamlamış olmanın haklı gururu ve güveniyle bundan sonra yapacağımız işler için de aynı hassasiyeti göstermeyi taahhüt ediyoruz.

Kentsel Dönüşüm,toplu konut,yol,köprü,gökdelen,tesis,fabrika,işyeri ve alt yapı projelerini dilerseniz anahtar teslimi dilerseniz kaba veya ince inşaatınızı ,revizyon ve restorasyon çalışmalarınızı titizlikle yapmaktayız.

Misyonumuz

Yapı İnşaat olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli ve hızlı çözümleri en uygun şartlarda sunmayı ilke edindik.İnşaat sektöründe dünyada teknolojik gelişmeleri uzman personelleri ile yakından takip edip bunları bünyesinde uygulamaktır.

Vizyonumuz

Yapı İnşaat olarak tüm stratejik ortakları ve müşterileriyle oluşturduğu ilişkileri ülke gelişimi ve ekonomisine faydalı olacak , değer yaratacak sürekli bir iş birliği olarak benimsemiştir. Türkiye de her alanda insanlara kalite ve güven sunarak yaşam kalitesini artıracak ayrıca benzerlerine örnek teşkil edecek projeler tasarlayıp uygulamaktır.