AdresİSTANBUL/TÜRKİYE
Çalışma SaatleriHAFTA İÇİ : 08:00 - 20:00
Satış Ve Bilgi+90 (216) 486 2626

Genel Tadilat Uygulamaları

Tadilat işi iyi bir planlama ve dikkat gerektiren bir iştir; genellikle hızlı ve ucuz yöntemler tercih edilmekte ve bir çok ayrıntı atlanmaktadır. Kalitesiz işçiliğin ve ucuz malzemenin ömrü kısa olduğu için aslında size daha pahallıya gelmektedir.

İşyerinizin veya dairenizin tamamında veya bir bölümünde dekorasyon ve tadilat yaptırmaya karar verdiğinizde öncelikli olarak yapılmasını istediğiniz şeylerin listesini çıkarmanız gerekir.Bu konuda sizlere profesyonel destek sunmaktayız. İnşaat mühendislerimiz tadilatını yaptırmak istediğiniz yada dekorasyon değişikliğine gitmek istediğiniz zaman işlemin gerçekleşeceği yere ücretsiz gelerek keşif yapmakta. Yapılacak işleri sizin istekleriniz doğrultusunda belirleyerek bir maliyet çıkartırlar. Onay verirseniz projelendirme aşamasına geçilir.

İşyeriniz veya dairenizin daha kullanışlı,ferah,yaşanabilir, ve uzun ömürlü hale getirmek için iş plan rehberi hazırladık.

  • Yıkım ve Onarım işleri
  • Pencere ve Kapı doğramaları değişimi
  • Banyo,ıslak zemin ve elektrik su tesisatı
  • Mutfak,ıslak zemin ve elektrik su tesisatı
  • Zemin döşemesi
  • İç Cephe boya işleri
  • Çatı izolasyonu
  • Dış Cephe boya işleri
  • Dekorasyon aşamasıdır.

Yıkım ve Onarım İşleri:  İşyerinizde veya dairenizde yıkılmasını istediğiniz duvar,kapatmak istediğiniz pencere yada balkon ,ara bölme koymak istediğiniz duvar olabilir. Yaşam alanlarınızı daha ergonomik bir hale getirmek istiyor olabilirsiniz. Yapı içerisinde taşıyıcı kolonlara zarar vermeden ufak yıkım ve onarım yapmamız mümkündür. Bu tamamen sizin ne istediğinize bağlıdır. Yıkım yapılacak yer kolon veya kirişlere geliyorsa ‘KAROT’ ile kesmekteyiz.

Pencere ve Kapı Doğramaları: Isı ve ses yalıtımı sağladığı için sizlere çift camlı kapı pencereleri önermekteyiz.Yıllık enerji tüketiminizi %40 azaltması üstelik yıllarca bakım onarım gerektirmemesi ahşaba göre daha dayanıklı olması sebebiyle öncelikli tercih sebebidir.

Banyo Islak Zemin ve Elektrik –Su Tesisatı:  Tuvalet ve banyo elektrik su tesisatı döşenirken olası sorunlara karşı asla buat koymayız ve su sızdırmaz prizler kullanırız.Giden su borularınızda esnek hacimsel borular, gelen su tesisatınızda ise plastik veya metal alaşımlı borular kullanırız.

Mutfak Islak Zemin ve Elektrik-Su Tesisatı:  Her türlü beyaz eşya ve küçük ev aletlerini sorunsuzca kullana bilmek için priz yerlerini belirler ve topraklı priz takarız.En çok elektrik kullanımı mutfakta olduğu için 3 yada 4 sigortayı mutfak için ayırırız. Bu sayede hem elektrikli cihazlarınız ve sizin için güvenlik sağlamaktadır.Lavabo ve bulaşık makinesi için lavabonun altına yer sifonu koymaktayız ve kullanım açısından kolaylık sağlamak için en uygun yere gider tesisatını döşemekteyiz.

Zemin Döşemeleri: Zemin döşemesi için bir çok alternatifi sizlere sunmaktayız. Zevkinize ve bütçenize göre; Fayans,seramik,parke ,mermer yada ahşap uygulamasını sizlere en iyi şekilde yapabiliriz.

İç Cephe Boya İşleri: Odalar ve salonda yapılacak boya ve alçıpen işleri özen ve dikkat gerektirir.Bizde bu özeni kendi evimiz yada iş yerimiz gibi göstermekteyiz. Boyanacak alanda eşya varsa üstlerini örter yoksa yere boya muşambası sererek boya sonrası temizlikten sizleri kurtarırız.

Çatı İzolasyonu: Çatı izolasyonu Türkiye’ deki en büyük problemdir. Piyasada bir çok çatı izolasyonu var biz sizlere bütçeniz doğrultusunda en iyisini kullanmayı öneririz. Çatı izolasyonu kaplama,koruma ve su geçirmeme özelliklerini sağladığı için kaliteli malzeme kullanıp uzman bir ekiple çatı izolasyonunu sağlamaktayız.

Dış Cephe Boya İşleri: Dış cephe uygulaması zor, pahallı ve zahmetlidir. Uzman kadromuz ve bu iş için gelişmiş ekipmanlarımızla size dış cephe boya işlemini kalite ve uygun fiyat sunuyoruz.