AdresİSTANBUL/TÜRKİYE
Çalışma SaatleriHAFTA İÇİ : 08:00 - 20:00
Satış Ve Bilgi+90 (216) 486 2626

Seramik

YER DÖŞEME

Bir evin zemin kaplama malzemesi o evin en büyük dekorasyon malzemesidir. Görüntü ve malzeme rengi ne kadar önemliyse aynı zamanda malzemenin teknik özellikleri bir o kadar önem taşır. Bir evde yada iş yerinde en çok darbe alan ve yıpranan yer zemindir. Bunun için yer kaplama malzemesi sağlam olmalıdır. Eğer mevcut zemin yapınızı yenileyecekseniz kaliteli malzeme seçmenizi öneririz. Aşağıda sizin için yer döşeme malzeme önerilerimiz vardır.

Laminat : Bünyesinde bakteri ve leke tutmaz. Ahşap görünüm sunar, ekonomiktir ama suya neme ve çizilmelere karşı hassastır uzun ömürlü bir malzeme değildir.

Lamine Parke: Bünyesinde bakteri ve leke tutmaz. Ekonomiktir, çizilmeye karşı laminanta göre çizilmeye karşı daha dayanıklıdır. Üst tabakası ahşaptır ve uzun ömürlü değildir.

Masif Ahşap: Çok dayanıklı bir yer döşeme malzemesidir. Yüzeyi zımparalanıp , cilalanabilir. Leke tutmaması için özel boyaları vardır. Su ve neme karşı hassastır.

Doğal Taş: Güzel bir doğal taş görünümü sunmanın yanında sağlam bir malzemedir. Geniş bir renk kulvarı vardır. Kaygandır ve leke tutmaması için özel malzemelerle kaplanması gerekir.

Vinil : Ekonomik, kesinlikle leke tutmayan , temizliği çok basit olan , geniş renk seçeneklerini barındıran ,dayanıklı ve uzun ömürlü bir malzemedir.

Seramik: Değişik renk, doku ve ebatları vardır. Temizliği kolay dayanıklı bir malzemedir.

Linolyum: Çevre dostu ve çok ucuz bir yer döşeme malzemesidir. Kesinlikle leke tutmaz ve uzun süre ayakta kalınan iş yeri ve toplu kullanım alanlarında stresi alır yorgunluk yapmaz yumuşak bir yapıdadır.

Bunlar ve daha fazla yer döşeme yöntemini Yapı İnşaat olarak itinayla yapmaktayız . İhtiyacınızı söyleyin size en iyi yer döşeme sistemini projelendirip sunalım.